Vilniaus Šv. Jono Bosko parapija

Skelbimai 2021-11-14

2021-11-14
  • Šiandien minime Pasaulinę vargstančiųjų dieną. Atjauta ir apsisprendimas padėti artimui negali apsiriboti vien ypatingomis progomis, todėl ši diena nuolat skatina krikščionių bendruomenes visame pasaulyje tapti vis aiškesniu ir konkretesniu ženklu, rodančiu Kristaus meilę labiausiai vargstantiems. Ši diena turi atkreipti mūsų dėmesį į materialinį skurdą ir neteisybę kenčiančius žmones, likimo ir kitų žmonių nuskriaustuosius.
  • Šią savaitę liturgijoje minime: pirmadienį šv. Albertą Didįjį, vyskupą, bažnyčios mokytoją, antradienį Švč. M. Mariją, Gailestingumo Motiną, trečiadienį šv. Elžbietą Vengrę, vienuolę, šeštadienį šv. Rapolą Kalinauską, vienuolį. Ateinantį sekmadienį jau Kristaus Karaliaus iškilmės – paskutinis liturginių metų sekmadienis.
  • Lapkričio 19 – 20 d. Aušros vartuose vyks Arkivyskupijos Jaunimo diena. Programa pakabinta prie bažnyčios durų.
  • Nuo lapkričio 25 d. Carito patalpose – po bažnyčia – kas antrą savaitę nuo 18 iki 19 val. pradėsime išklausymo tarnystę. Tikslas yra suteikti galimybę kalbėti su vienu iš savanorių apie savo problemas, rasti pagalbos sprendžiant sunkumus arba tiesiog pasikalbėti.
  • Prie išėjimo galite įsigyti katalikiškos spaudos. Išėjo naujas gruodžio mėnesio „Magnificat“ numeris.
Both comments and pings are currently closed.