Vilniaus Šv. Jono Bosko parapija
займы онлайн installment payday loans займ онлайн

Anoniminiai alkoholikai

Anoniminių Alkoholikų grupės „Lazdynai“ susirinkimai vyksta kiekvieną antradienį ir penktadienį, 20 val. parapijos katechetikos salėje (bažnyčios rūsyje), o rusakalbių grupės „Mūsų pasirinkimas“ – kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį, 19 val.

Iš AA preambulės:

Anoniminiai Alkoholikai – tai draugija vyrų ir moterų, kurie dalijasi savo patirtimi, jėgomis ir viltimi, norėdami padėti sau ir kitiems sveikti nuo alkoholizmo.

Men’s Dallas Cowboys Jason Witten Nike White Limited Jersey, wholesale jerseys from china,Men’s Houston Texans Nike Red Cotton Team Tank Top, Cheap New York Jets Jerseys ,Infant Pittsburgh Steelers Plate and Bowl Gift Set., Cheap Jerseys china, wholesale jerseys

Vienintelė sąlyga būti draugijos nariu – noras mesti gerti. Anoniminiai alkoholikai nemoka nei stojamojo, nei nario mokesčio. Mes išsilaikome iš savo pačių įnašų.

Anoniminių alkoholikų draugija nesusijusi su jokiomis sektomis, tikybomis, politika, organizacijomis ar įstaigomis, vengia bet kokių ginčių, neremia jokių judėjimų ir jiems neprieštarauja.

Mūsų pagrindinis tikslas – būti blaiviems ir padėti kitiems alkoholikams pasiekti blaivybę.

Jeigu tu turi problemų su alkoholiu
 ir nori mesti gerti, –
esi laukiamas.