Vilniaus Šv. Jono Bosko parapija

Skelbimai 2021-02-28

2021-02-28
  • Primename, kad, kadangi sergamumo rodiklis dar viršija 200 atvejų 100.000 gyventojų, įėjimas į bažnyčią dalyvauti šv. Mišiose yra ribojamas: vienu metu bažnyčioje gali būti iki 15 žmonių arba namų ūkių. Raginame kol kas dalyvauti pamaldose nuotoliniu būdu per mūsų parapijos Facebook paskyrą (Vilniaus šv. Jono Bosko parapija).
  • Šią savaitę bus pirmasis mėnesio ketvirtadienis, kai meldžiamės už naujus pašaukimus į dvasinį luomą ir už kunigus. Po vakarinių Mišių bus trumpa malda ta intencija. Pirmąjį mėnesio penktadienį nebus adoracijos ir Jėzaus Širdies litanijos, todėl kad po vakarinių Mišių eisim Kryžiaus Keliu. Kryžiaus kelias yra transliuojamas per mūsų parapijos Facebook paskyrą ir lietuvių (19:30 val.) ir lenkų (17:15 val.) kalbomis.
  • Kovo 4 d. švenčiame šv. Kazimiero, pirmojo Lietuvos globėjo, iškilmę. Vilniaus arkikatedroje bazilikoje visą savaitę (kovo 1–7 dienomis) vyks atlaidų šventė. Daugiau informacijos ieškoti internete katedra.lt
  • Europos šalyse vyksta maldos grandinė už Covid aukas. Lietuvos tikintieji yra kviečiami pasimelsti ta intencija šį šeštadienį kovo 6 d.: už visus mirusius dėl Covid. Prisiminkime savo maldose ir visus ligonius, gydytojus, slaugytojus ir tuos, kurie rūpinasi visuomenės sveikata.
Both comments and pings are currently closed.