Vilniaus Šv. Jono Bosko parapija

Skelbimai 2020-05-31

2020-05-30

2020 m. gegužės 7 d. Lietuvos vyskupų konferencija išleido potvarkį, pagal kurį nuo š. m. gegužės 10 d. Lietuvoje vėl pradedamos aukoti šv. Mišios bažnyčiose dalyvaujant žmonėms, laikantis saugumo normų.
Normos papildytos 2020 m. gegužės 28 d.

Vilniaus šv. Jono Bosko parapijos

ŠV. MIŠIŲ tvarkaraštis BIRŽELIO mėnesiui

SEKMADIENIAIS: įprasta tvarka – 8, 11, 15, 19 val. lietuvių kalba, 9.30 ir 13 val. lenkų kalba
ŠIOKIADIENIAIS (I-VI) visą birželio mėnesį bažnyčia bus atidaryta nuo 17.00 val.
17.40 Jėzaus Širdies litanija ir adoracija lenkų kalba, 18.00 šv. Mišios lenkų kalba
19.00 šv. Mišios lietuvių kalba. Po šv. Mišių – Jėzaus Širdies litanija ir adoracija

DĖMESIO:
Bažnyčioje PRIVALOMA laikytis 2 metrų atstumo nuo kitų žmonių (išskyrus artimus šeimos narius, su kuriais gyvenama) ir ant burnos bei nosies visą laiką dėvėti kaukę. Įeinant į bažnyčią prašome dezinfekuoti rankas. Į bažnyčią gali įeiti iki 200 žmonių, kai tiek žmonių jau yra įėję, kitus prašome dalyvauti Mišiose lauke prie durų (laikantis atitinkamo atstumo). Šventovė kasdien yra dezinfekuojama ir vėdinama. Šv. Komunija dalijama tik į rankas. Einantieji šv. Komunijos privalo laikytis saugaus atstumo.

Rizikos grupės žmonėms rekomenduojama bažnyčios kol kas nelankyti. Kiekvieną biržerlio mėn. sekmadienį 19.00 val. šv. Mišios bus tiesiogiai transliuojamos per parapijos Facebook’o paskyrą.

Išpažintys klausomos Mišių pradžioje lauke prie durų. Prašome laikytis 2 metrų atstumo nuo kunigo ir dėvėti kaukę.

Visą birželio mėnesį RAŠTINĖ NEDIRBS.

Šv. Mišias galima užsakyti 2 būdais: padaryti banko pavedimą (Gavėjas Vilniaus šv. Jono Bosko parapija; Atsiskaitomoji sąskaita Nr. LT93 7044 0600 0095 0285, nurodant intenciją, pageidautiną datą, aukotojo telef. nr.), arba naudoti aukų dėžutę bažnyčios gale, nurodant intenciją, pageidautiną datą, aukotojo telef. nr., ir įdėti kartu su auka į užklijuotą voką.

  • Dėl skubių dvasinių patarnavimų (ligonio lankymas, laidotuvės ir pan.) prašome skambinti tel. nr. (8 5) 212 76 66
  • Dėl krikšto pažymėjimų ir leidimų susituokti už parapijos ribų, dėl susitarimo krikštyti vaiką, kitais klausimais – kreiptis el. paštu lazdynu.parapija@gmail.com

Pirmosios Komunijos vaikų grupės jau yra informuotos, kada vyks jų grupės Pirmosios Komunijos šventė. Vaikai iš kitų parapijų nebus priimami į grupes, nes reikia laikytis „mažų grupių“ principo. Dėl Sutvirtinimo Sakramento teikimo dar tiksliname datas ir galimybes su Arkivyskupijos Kurija: suinteresuotoms šeimoms bus parašyta atskirai, kai tik turėsime daugiau nurodymų.

Birželio pabaigoje bus paskelbta tvarka liepos mėnesiui.

Both comments and pings are currently closed.