Vilniaus Šv. Jono Bosko parapija

Skelbimai 2018-07-22

2018-07-21

XVI eilinis sekmadienis

Šią savaitę liturgijoje minime: pirmadienį šv. Brigitą, vienuolę ir Europos globėją, trečiadienį šv. Jokūbą, apaštalą, ketvirtadienį šv. Joakimą ir Oną, Švč. M. Marijos gimdytojus.

Antradienį, liepos 24 dieną, kviečiame į pamaldas Marijos krikščionių pagalbos garbei, kurios vyks po vakarinių Mišių. Pamaldų metu galėsime perskaityti Jūsų prašymus ar padėkas užtariant Švč. M. Marijai. Prašymus bei padėkas galima užrašyti zakristijoje.

Prie bažnyčios išėjimo galite įsigyti katalikišką spaudą.

Baigėsi antroji dieninės stovyklos savaitė. Kasdien dalyvavo 220 vaikų. Praeitą penktadienį kartu su jais dalyvavome piligriminėje kelionėje į Trakų Dievo Motinos baziliką, Marijos jubiliejaus proga. Pasimeldėm ir už visą mūsų parapiją. Rytoj prasideda paskutinė dieninės stovyklos savaitė. Visus vaikus norinčius dalyvauti nuoširdžiai dar kviečiame kiekvieną darbo dieną nuo 14 val.

Šiandien yra liepos 22 d. ir lygiai po 2 mėnesių, rugsėjo 22 d. popiežius Pranciškus bus tarp mūsų Vilniuje. Kaip priminimą apie vizitą, taip pat maldai, išeidami iš bažnyčios gausite nemokamai paveiksliukus su popiežiaus nuotrauka. Raginame dvasiškai pasiruošti tam apsilankymui.

Both comments and pings are currently closed.