Vilniaus Šv. Jono Bosko parapija

Skelbimai 2018-06-10

2018-06-09

X eilinis sekmadienis

Šią savaitę liturgijoje minime: pirmadienį šv. Barnabą, apaštalą, trečiadienį šv. Antaną Paduvietį, kunigą ir Bažnyčios mokytoją, ketvirtadienį pal. Teofilį Matulionį, vyskupą ir kankinį šeštadienį, birželio 16 d. mūsų parapijoje bus suteikiamas Sutvirtinimo Sakramentas, todėl šv. Mišios bus aukojamos ne 10 val., kaip įprasta šeštadieniais, o 11 val. Vakare – 19 val. šv. Mišios ir Jėzaus Širdies litanija.

Primename, kad šiandien, taip pat birželio 17 d. ir 24 d. dar bus aukojamos šv. Mišios 15 val.

Dar maloniai kviečiame visus į tradicines birželines pamaldas. Jėzaus Širdies litaniją skaitome šiokiadieniais po vakarinių mišių apie 19,30 ir sekmadieniais po sumos.

Mūsų parapijoje tęsiame toliau išankstinę registraciją į piligriminę kelionę į Kauną traukiniu dalyvauti šv. Mišiose su popiežiumi Pranciškumi, rugsėjo 23 d. Registracija vyks tik iki liepos pradžios, todėl raginame nelaukti iki paskutinės minutės ir registruotis raštinėje, raštinės darbo metu. Už kelionę traukiniu prašome, registracijos metu, 10 eurų aukos.

Vaikų dieninė stovykla prie mūsų bažnyčios bus nuo liepos 9 d. iki 27 d., darbo dienomis nuo 14 iki 18 val. vaikams nuo 6 iki 14 metų. Dalyvavimas nemokamas, nereikia iš anksto registruotis.

Both comments and pings are currently closed.