Vilniaus Šv. Jono Bosko parapija

Skelbimai 2018-06-03

2018-06-02

Kristaus Kūnas ir Kraujas

Šiandien Tėvo diena – sveikiname visus tėvus. Meldžiame už gyvuosius ir už mirusiuosius. Primename, kad šiandien esame kviečiami dalyvauti Katedroje 12.30 val. šv. Kristaus Kūno šventėje ir procesijoje. 15 val. Mišių šiandien nebus. Vėl pradėsim aukoti 15 val. Mišias nuo kito sekmadienio, birželio 10 d., iki birželio pabaigos.

Visus kviečiame dalyvauti tradicinėse birželinėse pamaldose. Švč. Jėzaus Širdies litaniją giedame kiekvieną sekmadienį po Sumos, o šiokiadieniais 19.30 (po vakarinių mišių).

Šią savaitę liturgijoje minime: antradienį šv. Bonifacą, vyskupą ir kankinį, ketvirtadienį yra pirmasis mėnesio ketvirtadienis – per Jėzaus Širdies litaniją melsimės už naujus pašaukimus į dvasinį luomą, penktadienį Švč. Jėzaus Širdies iškilmės – Mišios šiokiadienio tvarka.

Šios dienos Mišių rinkliava visuose Lietuvos bažnyčiose yra skirta paremti popiežiaus Pranciškaus vizitą Lietuvoje, prisidėti prie vizito kaštų. Dėkojame už visas aukas.

Pradedame mūsų parapijoje išankstinę registraciją dalyvauti piligriminėje kelionėje į Kauną rugsėjo 23 d. traukiniu. Popiežius aukos tik vienerias Mišias Lietuvoje, Kaune, o mes esame kviečiami ten dalyvauti. Kas nori ten važiuoti savo transportu – galės registruotis internete nuo rugpjūčio pradžios (lapelis leidžiantis dalyvauti Mišiose – nemokamas). O kas nori dalyvauti parapijos grupėje, turi iš anksto registruotis iki liepos pradžios: piligriminė kelionė užtruks visą dieną, važiuosime traukiniu. Mes pasirūpinsime registracija ir traukinio bilieto pirkimu. Išankstinė registracija vyks darbo dienomis raštinės darbo metu. Registracijos metu reikės mokėti 10 eurų už traukinio bilietą. Kas iš anksto nesiregistruos, negalės dalyvauti parapijos grupėje, o tik pats turės registruotis ir atvykti į Kauną. Raginame nedelsti ir noriai registruotis.

Vaikų dieninė stovykla prie mūsų bažnyčios bus nuo liepos 9 d. iki 27 d., darbo dienomis nuo 14 iki 18 val. vaikams nuo 6 iki 14 metų. Dalyvavimas nemokamas, nereikia iš anksto registruotis.

Both comments and pings are currently closed.