Vilniaus Šv. Jono Bosko parapija

Skelbimai 2018-02-11

2018-02-11

Trečiadienį, vasario 14 d., minime Pelenų dieną: prasideda Gavėnia. Šv. Mišios 7, 11 ir 19 val. Kiekvienose mišiose bus barstomi pelenai. Pelenų dieną yra privalomas pasninkas nuo mėsos. Taip pat tą dieną galime sočiai valgyti tiktai vieną kartą dienos metu. Gavėnia – laikas skirtas pasirengimui Velykoms ir atgailai. Nuo Pelenų dienos prasideda Velykinės išpažinties ir Komunijos laikas.

Penktadienį, vasario 16 d. minime Lietuvos valstybės atkūrimo jubiliejų. Šv. Mišios ne tik 7 val. ir 19 val., bet bus aukojamos šv. Mišios už Tėvynę 11 val. Skambinsime varpais ne tik 10.30 val., 17.30 val. ir 18.30 val. (prieš Mišias), bet kartu su kitomis Vilniaus miesto ir Lietuvos bažnyčiomis ir 12.30 val. simboliškai sveikinant Lietuvą su 100 metų gimtadieniu. Vakare, po 19 val. Mišių eisime Kryžiaus Keliu kaip ir kiekvieną Gavėnios penktadienį. Per visą Gavėnią kiekvieną penktadienį, kaip ir praeitais metais, bus renkama rinkliava Mišių metu, skirta Šv. Žemei paremti, kartu su Didžiojo penktadienio aukomis.

Nors kiekvieną penktadienį Gavėnios metu yra privalomas pasninkas nuo mėsos, šiais metais Lietuvos Vyskupų Konferencija nustatė, kad vasario 16 d. nėra privalomo pasninko diena dėl Lietuvos valstybės jubiliejaus.

Nuo kito sekmadienio giedosime Graudžius verksmus prieš sumą, t. y. 10 val. 30 min.

Nuo kito sekmadienio ir visos Gavėnios metu bažnyčioje prie išėjimo bus padėta dėžė, skirta maisto produktams rinkti mūsų parapijos vaikų dienos centrui bei parapijos Carito valgyklai. Prašome atnešti greitai negendančių produktų – tai bus mūsų atgailos ir pasninko ženklas bei šitaip padėsime stokojantiems.

Both comments and pings are currently closed.