Vilniaus Šv. Jono Bosko parapija

Skelbimai 2017-06-11

2017-06-10

Šį ketvirtadienį, birželio 15 d., mūsų parapijoje švęsime Kristaus Kūno ir Kraujo iškilmę. Po lenkų vakarinių Mišių apie 18.40 val. eisime aplink bažnyčią su eucharistine procesija ir sustosime prie altorėlių. Kviečiame visus prisijungti, ypač šeimas, kurių vaikai priėmė šiais metais Pirmąją Komuniją. Ir šiais metais bus tik viena procesija ir lietuvių ir lenkų kalbomis kartu, tai vienybės su Viešpaties Kūnu ženklas. Raginame visus dalyvauti. Po procesijos bus šv. Mišios lietuvių kalba, ne tiksliai 19 val., o iš karto po procesijos.
O sekmadienį, birželio 18 d. švenčiame Kristaus Kūno ir Kraujo iškilmę visoje Bažnyčioje. Esame pakviesti į Katedrą 12.30 val., kur Vilniaus Arkivyskupas kartu su miesto kunigais aukos šv. Mišias. Po Mišių bus Kristaus Kūno procesija iki Aušros Vartų.

Vasarą nebus aukojamos šv. Mišios vaikams nuo birželio 18 d. (imtinai)  iki rugsėjo 3 d. (kai kviesime švęsti Naujų Mokslo Metų pradžią). Primename, kad birželio 25 d. esame kviečiami 14 val. dalyvauti šv. Mišiose katedros aikštėje ir kad mūsų bažnyčioje tą dieną bus aukojamos šv. Mišios lietuvių kalba tik 8 val.

Vaikų dieninė stovykla prie mūsų bažnyčios bus nuo liepos 10 d. iki 28 d., darbo dienomis nuo 14 iki 18 val. vaikams nuo 6 iki 14 metų. Dalyvavimas nemokamas, nereikia iš anksto registruotis.

Both comments and pings are currently closed.