„Kad gyventume santaikoje su Dievu ir artimu, pirmiausia turime susitaikyti su savimi.“
Kviečiame visus į tradicines gegužines pamaldas. Marijos litaniją skaitome šiokiadieniais po vakarinių mišių, o sekmadieniais po sumos.