Vilniaus Šv. Jono Bosko parapija

REGISTRACIJA pasiruošimui SUTVIRTINIMO bei SUTAIKINIMO ir EUCHARISTIJOS sakramentams 2022-2023 mokslo metams

2022-09-11

Mielieji, rugsėjo 12-23 dienomis kviečiame vaikų, jaunuolių ir suaugusių registracijai sakramentų pasiruošimui mūsų parapijoje 2022-2023 mokslo metais. Trys pagrindiniai žingsneliai tai padaryti:

  1. UŽPILDYK

Pirmosios Komunijos grupei kviečiame registruoti vaikus ne jaunesnius kaip 3 klasės moksleivius.
Anketa, kurią privaloma užpildyti: https://forms.gle/XPt123wWyZmQrXua7

Sutvirtinimo sakramento pasiruošimui kviečiame jaunuolius nuo 15 metų (tokio amžiaus ar vyresni jie turėtų būti birželio mėnesį, kuomet įprastai numatomas sakramento teikimas).

Taip pat, atskirą pasiruošimo grupę siūlome suaugusiems įskaitant ir tuos, kurie planuoja ir ruošiasi priimti Santuokos sakramentą.
Anketa, kurią privaloma užpildyti: https://forms.gle/r5MMyrkYpP9jwonG7

  1. ATVYK

Rugsėjo 12-23 dienomis (tik darbo), 17-19 val. mūsų parapijos KOPLYČIOJE lauksime Jūsų atvykstant patvirtinti registraciją ir pristatyti dokumentus. Daugiau informacijos, kaip pasiruošti šiam susitikimui užbaigti registracinį procesą rasite internetinėje anketoje (žiūrėti pirmame žingsnyje), kurią privalu užpildyti prieš atvykstant pas mus.

  1. EIME KARTU!

Katechezinius mokslo metus pradėsime nuo spalio 2 d. (sekmadienis) 15 val. šv. Mišiomis, po kurių vaikus kviesime į rudens linksmybių šventę, o tėveliai tuo pat metu turės pirmąjį tėvų susirinkimą su parapijos klebonu bei katechetais.
Pirmosios Komunijos katechezės susitikimai prasidės nuo spalio 3 d., o Sutvirtinimo sakramento pirmasis susitikimas su grupe įvyks spalio 9 d.
Pasileisime į tikėjimo pažinimo kelionę drauge!

Visi šie nurodyti žingsneliai yra būtini registruojantis sakramentų pasiruošimui. Registracija vyks rugsėjo 12-23 dienomis. Vietų skaičius yra ribotas. Pasibaigus registracijos laikui naujų kandidatų neregistruosime. Pasidalinkite su tais, kam aktualu, o mes – nekantraujame susitikti!

Both comments and pings are currently closed.