„Mano brangūs jaunuoliai, aš jus myliu visa širdimi. Myliu jus vien už tai, kad esate jauni. Galiu užtikrinti, kad sutiksite daug protingesnių ir dorybingesnių asmenų, tačiau sunkiai rasite kitą asmenį, mylintį jus taip stipriai Kristuje Jėzuje ir trokštantį jūsų laimės.“
Sausio 13 d., 11 val., bus aukojamos šv. Mišios už Tėvynę ir už žuvusius dėl Tėvynės. Dalyvaus ir visa Sausio 13-osios mokykla. Kviečiame visus norinčius parapijiečius dalyvauti.