Vilniaus Šv. Jono Bosko parapija

Tikėjimas ir Šviesa

Tikėjimo ir Šviesos logotipas„Tikėjimas ir Šviesa“  – krikščioniškas bendruomeninis judėjimas. Šios bendruomenės buria vaikus, paauglius ir suaugusius, turinčius sunkią ar lengvą proto negalią, jų šeimų narius ir draugus, dažniausiai jaunimą.

Proto negalios žmonėms „Tikėjimas ir Šviesa“ suteikia galimybę atskleisti savo talentus, dalytis savo širdies turtais, patirti draugystės džiaugsmą.

Tėvams „Tikėjimas ir Šviesa“ yra palaikymas sunkiais gyvenimo momentais, čia jie lengviau pastebi savo vaiko vidinį grožį, jo tikrąsias dovanas. Daugelis tėvų ir patys tampa atrama kitoms sunkumus išgyvenančioms šeimoms.

Draugams „Tikėjimas ir Šviesa“ yra kelias į tikros draugystės pažinimą. Neįgalaus žmogaus dėka jie patiria, kad pasaulyje šalia efektyvumo, naudos siekimo ir nuolatinio lenktyniavimo egzistuoja kitos vertybės – širdies vertybės. Silpnas ir atmestas žmogus kviečia į paprastą buvimą, švelnumą, įsiklausymą ir ištikimybę.

Tikėjimui ir Šviesai - 20 metų Lietuvoje„Tikėjimo ir Šviesos“ bendruomenės – tai susitikimų bendruomenės, kurių nariai reguliariai susitinka tam, kad vis labiau stiprintų tarpusavio ryšius, dalintųsi sunkumais ir viltimis, drauge švęstų, melstųsi. Tarp susitikimų nepamirštame vieni kitų: skambiname, svečiuojamės, drauge vykstame į piligrimines keliones, rengiame vasaros stovyklas.

„DIEVO SODAS“ – viena iš dešimties „Tikėjimo ir Šviesos“ bendruomenių, esančių Lietuvoje ir besiglaudžianti prie šv. Jono Bosko parapijos.

Visuomet laukiame naujų narių!

Susidomėjote ar norite sužinoti daugiau – susisiekite su mumis:

Tel.: 8 663 66878

El. p.: gediminas.kvedaras@gmail.com

Atsakingasis Gediminas Kvedaras

Kapelionas kun. Hoan Vincentas Nguyen Kim SDB

Daugiau apie „Tikėjimą ir Šviesą“ rasite: http://ts.lcn.lt/

į viršų